Něco o mě...

Hezký den...díky za návštěvu mojí stránky. Tady se dozvíte něco málo o mě.
Jsem ročník 78 a narodil jsem se v jednom hezkém, malém, klidném
a středočeském městě jménem Kutná Hora. Celý život jsem se marně snažil nedělat vůbec nic. Bohužel jsem zjistil že tak to asi nepůjde. Už jako malé děcko jsem proto nastoupil do školky, pak do školy
a pak na učňák fungující v areálu sléváren ČKD...Právě tady jsem se vyučil znamenitému povolání a to "dřevo-kovo modelář", které jsem nikdy neprovozoval (ale občas se mi hodí). Hned po učňáku jsem šel do školy jiné a to střední. Byla to škola uměleckoprůmyslová v Praze na Žižkově, kde jsem strávil čtyři roky na oboru "propagační výtvarnictví" neboli grafika. Školu jsem s úspěchem, po drobných škobrtnutích absolvoval. Pár dní na to mě čekal nástup k armádě, respektive armádnímu letectvu. Když jsem u letectva ukončil službu čekala mě již jen samá práce a práce...to mi vydželo až dodnes.
Teď pracuji již několik let jako grafik. Nejdříve jsem dělal grafiku placatou, neboli 2D, ale momentálně mě živí prakticky jen grafika 3D...k tomu všemu využívám Ilustrator, phptoshop, Indesign, Cinemu 4D a tak dále... Pokud Vás bude zajímat něco víc, nebo by jste chtěli využít moji osobu k nějaké práci, klidně napište na moje icq číslo...

Malá aktualizace: už zase dělám hlavně tu plošnou grafiku.

Co je to spottwork?

Na tuto otázku zatím neznám konkrétní odpověď. V každém případě prvotní myšlenka byla taková, že pod tímto názvem budu prezentovat svoje spoterské vybavení vlastní výroby. Možná, že čas ukáže něco jiného a od této myšlenky upustím.
V každém případě zde můžete vidět moji současnou značku kterou později umístím i na svoje udělátka pro spotting.

Co  je to spotting?

Je to ohlupující činnost, ktrou mohou provozovat pouze určité osoby. Tyto osoby musí splňovat tyto podmínky:

   velká láska k letadlům a létání

   výhled na nebe

   vlastnictví dalekohledu

   ideálně vlastnictví přehledového přijímače

Celé je to o tom, že si najdete nějaké pěkné pozorovací místo
a sledujete letadla. Proč pozorovat letadla? To nevím, ale baví mě to.
Spotter je tedy vlastně takový pozorovatel a v našem případě pozorovatel letadel. Spotter poslouchá na svém přijímači radiokorespondenci mezi letadly a zemí. Má seznam radiových potřebných frekvencí. Má dalekohled nebo dalekohledy a je blázen do letadel. Pokud mě něco k tomuto tématu ještě napadne, tak se ještě rozepíšu.

Mig - 21 MF     pro video klikni na obrázek

Při tvorbě těchto stránek nezahynul žádný čolek ani mravenečník.

This site was designed with the
.com
website builder. Create your website today.
Start Now